wooDenizbank

Kurulum

wooDenizbank Wordpress Kurulumu

wooDenizbank'i satın alma sürecinden sonra size gönderilen e-posta adresinden yada https://gurmewoo.com/hesabim/indirmeler/ adresinden eklentiyi indirip. Wordpress->Eklentiler->Yeni Ekle kısmından indirdiğiniz eklentiyi seçip yükleme işlemini yapabilirsiniz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Eklentiyi Etkinleştir butonunu kullanarak eklentiyi aktif hale getirin. Dosya adınızın sonuna (1),1 vb ifadelerin olmadığından emin olunuz. Eklentinin woodenizbank.zip şeklide indirilip yüklenmesine dikkat ediniz aksi takdirde çalışma problemler yaratabilecektir. .

WooCommerce Temel Ayarları

woodenizbank eklentisinin kurulumunu tamamlandıktan sonra eklentinin temel ayarlarını yapmak için WooCommerce->Ödemeler sayfasına gidiyoruz. woodenizbank kurulumdan sonra iki ödeme ağ geçidi olarak wooCommerce ödeme ağ geçitlerine yerleştmekte.

Denizbank Sanal POS Ayarları

Eklentiyi kullanabilmemiz için Denizbank tarafından bize verilmiş olan üyelik ve API bilgilerini girmemiz gerekiyor. API bilgilerinin size ulaştırıldığını varsayarak devam ediyoruz. Aşağıda anlatılan parametrelere göre kendinize özel ayarları girdikten sonra wooDenizbank'ı etkinleştir seçiminide işaretleyip eklentiyi aktif hale getirebilirsiniz. Denizbank Sanalpos sayfasında ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Başlık ve Açıklama

Bu kısımda belirttiğiniz metin wooCommerce ödeme kısmında (Checkout) müşterinin görüntülediği kısımdaki ödeme butonunda gözükecektir.

API Bilgileri

Mağaza Numarası, Müşteri Numarası, Kullanıcı Adı bilgileri "Denizbank müşterisi Ol" formunu doldurup üyeliğiniz onaylandığında size mail ile gelecektir. Kullanıcı Şifresi ise üyelik onaylandığında kayıtlı yetkili cep telefonuna sms olarak gelecektir. Ortam Seçimi kısmına eğer site test aşamasında değilse Canlı, testleriniz devam ediyorsa Test ibaresini seçip test bilgileri ile işlemlerinizi deneyebilirsiniz.

Denizbank Sanal POS Test Bilgileri

Kuveyt Türk Sanal POS Demo Mağaza Bilgileri

Kuveyt Türk POS Test Kartları

Test hesabı ile deneme yaparken kullanılabilir test kartı bilgileri.